Związek dwojga ludzi wymaga angażowania nie tylko przed, ale i po ślubie. Wiele osób popełni błąd, popadając w stagnację i przestając dbać o partnera i jego potrzeby, popadając w codzienną rutynę. Szczęśliwy związek to partnerzy, których nie łączą jedynie dzieci, ale którzy mówią o swoich potrzebach, troszczą się o swojego partnera, mówią drugiej osobie o tym, co ich w danym momencie boli i smuci, a także dbają nawet o takie szczegóły, jak wspólne czytanie czy słuchanie muzyki. Jak dbać o związek?

Sekret szczęśliwego związku – wspólnie spędzane chwile

W codziennym życiu nadchodzi taki czas, że mniej lub bardziej świadomie oddalamy się od partnera. Jak temu zapobiec? Aby pielęgnować związek, powinniśmy jak najwięcej czasu spędzać przy naszym partnerze. Czas spędzany razem jest bodźcem do odczuwania satysfakcji i radości z małżeństwa i dzięki temu następuje pogłębianie relacji między partnerami. Czasem zdarza się gorszy dzień i nawet takie gesty, jak zwykłe przytulenie, są absolutnie niezbędne w takich chwilach.

Szczęśliwy związek – wieczorne seanse filmowe

Dobrym pomysłem na wspólne spędzanie wieczoru i uatrakcyjnienie waszego związku są seanse filmowe. Zamiast jednak oglądać zwykłe filmy akcji lub kryminalne, zaproponuj filmy erotyczno psychologiczne. Intymny wieczór oraz ciekawy seans filmowy rozbudzi namiętność, dzięki czemu może to być wstęp do nocy pełnej uniesień a co najważniejsze – scementuje wasz związek.

Związek to nie tylko dzieci

Pojawienie się dzieci często powoduje czasowe oddalenie się partnerów. Zwłaszcza kobiety przez pewien czas tracą ochotę na seks, koncentrując swoje zainteresowanie jedynie na niemowlaku. Nie rozwija się jednak u niej aseksualizm ani demiseksualizm, po pewnym czasie wszystko powinno wrócić do normy, niemniej życie przy dziecku ma duży wpływ na stabilizację związku.

Unikanie zdrady w codziennym życiu

Nawet, jeśli życie seksualne zanika, bo pojawiło się dziecko, powinniśmy znaleźć jakiś kompromis. Musimy zainteresować się, czego potrzebuje partner i poszukać satysfakcjonującego rozwiązania. Przydatne mogą być masturbatory męskie, dzięki czemu partner przynajmniej częściowo zaspokoi swoje potrzeby do czasu, aż kobieta wróci do dawnej aktywności.

5 sposobów jak dbać o związek

każda relacja dwojga ludzi wymaga pracy nad trwałością związku. Jak to zrobić? Zrozum punkt widzenia partnera, mów mu miłe słowa, obdaruj od czasu do czasu prezentem, poświęć mu czas, zwracaj uwagę co partner zrobił, spędzajcie razem jak najwięcej wspólnych chwil… Wydaje się, iż potrzeba tak niewiele, a jednak wciąż zapominamy o tym, jak ważną jest druga osoba i jak mało czasem jesteśmy w stanie dać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj