Idealne paznokcie to wspaniała ozdoba i ważny element stylizacji – warto o nie zadbać na co dzień, ale i na ważne okazje. Potrzebne są umiejętności, wprawa i cierpliwość, ale także sprzęt – jak m.in. lampy do lakierów hybrydowych, frezarka itd. Zobacz, co jest niezbędne.

Lampy do lakierów hybrydowych

Nie wiesz, jak wykonać manicure hybrydowy krok po kroku? Nie jest to trudne, ale musisz przede wszystkim skompletować odpowiedni zestaw. Zainwestuj m.in. w lampę do lakierów hybrydowych, pilniki, ale też wielofunkcyjną i bardzo praktyczną frezarkę, a następnie naucz się samodzielnie wykonywać stylizację w domu. Lakiery hybrydowe nie wysychają same, trzeba je utwardzić pod lampą UV lub nowocześniejszą LED – takie narzędzie jest niezbędne, by wykonać hybrydę i zapewnić długotrwały efekt.

Lakiery hybyrdowe – zestaw kolorów

Sprzęty to niezbędne narzędzia, ale jako pierwsze wybierz kolorowe lakiery hybrydowe. Nowe kolekcje obejmują zarówno klasyczne, jak i ciekawe odcienie oraz efekty. Dzięki nim wykonasz idealną stylizacje na każdą okazję – na wakacje, do pracy, na wesele koleżanki itd. Kolorowe lakiery często wchodzą też w skład zestawów hybrydowych – podstawowy zestaw pozwoli na wiele. Następnie zobacz lampy do lakierów hybrydowych i frezarki do pedicure oraz manicure.

Frezarka do paznokci

Ważnym narzędziem do stylizacji paznokci jest też wielozadaniowa frezarka – można dobrać do niej różne frezy, poszerzając zakres jej możliwości. Sprawdzi się znakomicie do skrócenia paznokci, nadania im kształtu itd. Frezarka do pedicure – domowa i specjalistyczna – mają różną moc, dlatego zwróć uwagę przede wszystkim na to kryterium. Zdecydowanie ułatwia i przyspiesza wykonanie zabiegu. Można też na początku kupić zestaw startowy – zwykle obejmuje on podstawową lampę, jest w nim też frezarka do pedicure – domowa pozwoli odpowiednio zadbać o paznokcie u dłoni, jak i u nóg.

Co jeszcze jest niezbędne?

Poza tym skompletuj również pilniki do paznokci, aby nadać im odpowiedni kształt, bloczek polerski do zmatowienia płytki paznokcia i zwiększenia przyczepności bazy, cążki, patyczki drewniane do odsunięcia skórek, waciki bezpyłowe oraz cleaner, czyli płyn, którym oczyścisz i odtłuścisz płytkę. Konieczna jest też baza oraz top do wykonania zdobienia hybrydowego – na bazę nałożysz wybrany lakier, a top nałożysz na koniec. Zabezpiecza kolor i odpowiada za ten piękny blask, z którego stylizacje hybrydowe słyną. Może też występować w wersji matowej, jeśli wolisz – jest często wybierany na różne ważne uroczystości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj