Jeszcze kilkanaście lat temu, kobiety noszące większe rozmiary, nie miały dostępu do modnych ubrań. Wszystkie trendy obejmowały rozmiary maksymalnie 40, ewentualnie 42 – o większych można było sobie pomarzyć. Obecnie sytuacja na rynku tekstylnym zmieniła się diametralnie. Moda plus size jest łatwo dostępna, zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach internetowych. Panie pochodzące z małych miast, mogą mieć nieco gorszy dostęp do większych rozmiarów ubrań, ale w dobie sprzedaży internetowej, również w ich przypadku nie jest to zbytnio utrudnione.

Modne z dobrej jakości materiału

Odzież plus size nie jest gorszej jakości. Wszystkie ubrania wykonywane są z dużą starannością i ogólną dbałością o szczegóły. Wiele modeli związanych jest z aktualnymi trendami. Natomiast w modzie plus size liczy się również krój. Dla przykładu sukienki są tak zaprojektowane, aby dobrze leżały na nieco większej sylwetce. Najczęściej świetnie tuszują niedoskonałości, a uwidaczniają atuty. Dla niektórych są to pięknie smukłe nogi, które mimo większego rozmiaru warto podkreślić, a dla innych będzie to piękna linia biustu lub wcięcie w talii. Nie zapominajmy, że Panie plus size, również posiadają talie i z powodzeniem mogą ją podkreślać.

Polecamy markę Ulla Popken Wrocław

Marka Ulla Popken z Wrocławia jest potwierdzeniem wyżej wymienionych słów, gdzie moda plus size jest wysokiej jakości. Odzież plus size jest produkowana w imię zasady o przestrzeganiu surowych kryteriów środowiskowych. Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany, co sprawia, że odzież będzie wysokiej klasy. Poza tym każdy model zawiera, co najmniej 70% bawełny – materiału naturalnego pochodzenia, który wykazuje przyjazne warunki dla ludzkiej skóry. Bardzo często wykorzystuje się również bio bawełnę, która daje gwarancję braku szkodliwych dla zdrowia substancji. Jeżeli mamy wybór, warto wybierać odzież wykonaną z 100% bawełny organicznej – lepsza jakość i bezpieczeństwo.

Nie tylko jakość, ale też modny design

W wielu kolekcjach plus size można zauważyć mnóstwo modnych printów. Ostatnimi czasy nastał szał na motywy tropikalne – kobiety  o większych rozmiarach, również mogą czuć się trendy. Tak naprawdę, każdy element garderoby jest dostępny w większych rozmiarach. W kolekcjach znanych marek można dostrzec kostiumy kąpielowe o ciekawych krojach i niebanalnym designie. Ogólnie pojęta moda plażowa stoi otworem, również w wersji plus size. Dział sukienek również jest bardzo rozbudowany – warto zobaczyć sukienki plus size w Odziezplus.pl Wrocław.

Obalamy stereotypy

Wiosna jest okresem, gdzie królują zwiewne, często z kwiatowym printem sukienki. W modzie plus size, również w tej kategorii, nie ma nudy. Każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – modnego i eleganckiego. Oczywiście czerń nie jest jedynym kolorem, który jest dopuszczalny w większych rozmiarach. Ten stereotyp, gdzie mówi się, że czerń wyszczupla i jest najodpowiedniejszym kolorem dla osób plus size, dawno odszedł do lamusa. Kolekcje wiążą się z obecnością wielu kolorów oraz wzorów. Butelkowa zieleń, intensywna żółć czy też motyw zwierzęcy nie jest niczym zaskakującym. Panie plus size również mogą ubierać się modnie i z klasą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj