Obserwacje na Instagramie, liczba like pod postem to dzisiaj często miernik sukcesu promocyjnego czy reklamowego. Przyzwyczailiśmy się, że bardzo duża część działań reklamowych przeszła do sieci, a rolę nośnika reklamowego przejęły media społecznościowe, które rządzą się swoimi prawami. Jeśli chcesz zaistnieć w sieci, musisz je zrozumieć. 

  1. Dlaczego obserwacje na Instagramie są tak ważne
  2. Kup like, followers i inne

Dlaczego obserwacje na Instagramie są tak ważne

Obserwacje na Instagramie to podstawowy wyznacznik twojej popularności na IG. O coraz większą liczbę obserwujących zabiegają więc wszyscy. Nie tylko o wizerunek tutaj jednak chodzi. Nowa polityka IG, zresztą podobnie jak w przypadku Facebooka czy YouTube’a, zakłada bardzo wyraźne uzależnienie zasięgów (a więc liczby użytkowników IG), do których możesz dotrzeć, właśnie od liczby obserwujących. Followers tym samym stali się nie tylko wyznacznikiem zgromadzonej publiczności, ale i determinatorem tego, jak szybko możesz ją poszerzać. To bardzo radykalna polityka, która zakłada, że nawet jeśli content jest wyjątkowo wartościowy, to rozchodzić się on będzie wolniej i w ograniczonym zakresie, jeśli tych followersów konto ma mało.

obserwacje na instagramie od instalajki.pl

Kup like, followers i inne

Stąd też bierze się pytanie, jak kupić followerów na Instagramie? Możliwość taką oferują m.in. Instalajki. Warto jednak, jeśli już decydujesz się na taki zakup, wybrać opcję wiarygodnych, realnych kont. Różnica w cenie nie jest ogromnie duża, a twoja wiarygodność na IG jest tego warta. Opcja kup follow to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla początkujących na IG. Mozolne wypracowywanie kolejnych obserwujących może początkowo zabrać sporo czasu, a opcja kup followersów na Instagramie, pozwala znacznie skrócić ten czas i skupić się na budowaniu zaangażowanej społeczności.

Kup obserwujących to także bardzo cenne rozwiązanie dla tych wszystkich, którym Instagram „obciął” znacząco w ostatnim czasie zasięgi. Wielu użytkowników Instagrama, zarówno osób publicznych, jak i przedstawicieli konkretnych marek narzekało w ostatnim czasie na nową politykę IG, która sprawia, że posty czy insta stories nie docierają często nawet do obserwujących konto. Jak więc walczyć o kolejny like w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzi opcja „kup like”, która pozwala „wyrównać” straty spowodowane obcinaniem zasięgów przez właścicieli Instagrama. Oczywiście nie jest tak, że kupowanie lajków czy followersów zwalnia z tworzenia ciekawego contentu i regularnych publikacji. Oczywiście nie, natomiast pomaga w utrzymaniu odpowiednich zasięgów i możliwości promocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj