Co jest najważniejsze, to fakt, że hurtownie odzieży markowej podejmują współpracę tylko z firmami. Nawet jeśli chciałbyś/chciałabyś dokonać zakupu dużej ilości odzieży, ale nie posiadasz nadanego numeru NIP i otwartej działalności, to niestety nie będzie możliwości dokonania zakupu. Jednak zacznijmy od początku.

Czym wyróżniają się hurtownie odzieży markowej?

Wszystko zaczyna się od współpracy z największymi światowymi markami i fabrykami. Najczęściej są to zagraniczne firmy, z którymi zostanie podpisana umowa na import ogromnej ilości odzieży danej marki, dzięki temu hurtownia ma szansę otrzymać świetną cenę. Cały towar zjeżdża do magazynów, które są jedynie punktem przeładunkowym do pakowania paczek już dla klientów. To jest kluczowa kwestia, ponieważ gdyby nie zaoszczędzono czasu i pieniędzy to hurtownie nie mogłyby zaoferować aż tak konkurencyjnych cen. Do przygotowania ekspozycji i dbania o półki sklepowe potrzebnych byłoby znacznie więcej pracowników niż do obsługi magazynu. Nie oznacza to jednak, że klient nie ma możliwości zapoznania się z odzieżą przed kupnem. Świetnym przykładem jest właśnie hurtownia Naleo, która pomimo tego, że jest typową hurtownią internetową, to daje możliwość swoim klientom wizyty w magazynie stacjonarnym.

Jak skorzystać z oferty hurtowni internetowej?

Tak naprawdę wystarczy wspomniane już wyżej posiadanie numeru NIP i otwartej działalności. Należy się w takim przypadku skontaktować z obsługą hurtowni i dokonać zamówienia. Co bardzo ważne nie jesteśmy pozostawieni sami sobie, ponieważ pracownicy hurtowni Naleo bardzo chętnie doradzą i przeprowadzą przez wszystkie etapy zamówienia, a kurier dowiezie hurtowe ilości towaru w dowolne miejsce w Polsce, a nawet za granicę.
By złożyć zamówienie, można to zrobić nie tylko przez stronę internetową lub telefonicznie, ale istnieje również opcja (wspomniana już wcześniej) wizyty w magazynie stacjonarnym i dokonania zamówienia na miejscu. Wielu klientów decyduje się na początku współpracy na odwiedzenie hurtowni osobiście, by zapoznać się z ofertą i uzgodnić szczegóły, by potem móc bezobsługowo i bardzo wygodnie dokonywać hurtowych zamówień do swoich sklepów zarówno internetowych, jak i stacjonarnych.

Dlaczego osoby indywidualne nie mogą skorzystać z oferty hurtowni internetowych? Odpowiedź jest prosta, znacznie zwiększyłoby to koszty obsługi takich klientów, czas im poświęcony i hurtownia nie mogłaby w takim przypadku proponować tak niskich cen. Każdy pracownik to dodatkowe koszty, a hurtownie, by móc na swojej działalności zarobić i jednocześnie oferować sklepom jak najatrakcyjniejsze ceny, muszą szukać jak największej liczby oszczędności, inaczej cena towarów musiałaby wzrosnąć. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem hurtowej ilości markowej odzieży, to hurtownia Naleo jest najlepszym miejscem, w którym możesz tego dokonać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj