Personalizowanie odzieży to znakomity sposób na podkreślenie indywidualnego charakteru i czytelne zamanifestowanie swojego „ja”. Obecnie rynek oferuje szereg możliwości w tym zakresie, a techniki nanoszenia wzorów na koszulkach dostosowane są do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Termotransfer

Ta niezwykle popularna technologia personalizowania ubrań pozwala na zachowanie oryginalnych właściwości materiału, przy jednoczesnej wysokiej jakości oferowanej usługi. Co ważne, termotransfer jest techniką trwałą, która pozwoli cieszyć się unikatowym oznaczeniem Twojej garderoby przez naprawdę długi czas! Jak to możliwe? Oryginalny projekt graficzny najpierw zostaje wydrukowany na specjalnym papierze lub folii transferowej. Ubranie z nałożonym wzorem umieszcza się w profesjonalnej prasie termicznej, gdzie pod wpływem wysokiej temperatury Twój autorski nadruk zostaje trwale wgrzany w materiał ulubionej bluzy czy koszulki. Taka technologia zapewnia dużą elastyczność znakowania i jednocześnie gwarantuje jego odporność na czynniki zewnętrzne.

Nadruki foliowe

Inną skuteczną technikę znakowania garderoby stanowi wykorzystanie specjalnych rodzajów folii termotransferowej: flex i flock. Obie mają bardzo wszechstronne zastosowanie i równie dobrze poradzą sobie w znakowaniu bawełny i poliestru. Folia flex jest gładka i jednobarwna, a nadruk wykonany za jej pomocą jest cienki i doskonale pracuje z wykorzystaną tkaniną. Natomiast folia flock ma zupełnie inną strukturę, a dzięki zastosowaniu włókien celulozowych, w dotyku przypomina nieco mechaty zamsz. Nadruki przygotowane za jej pomocą są grubsze i charakteryzują się mniejszą elastycznością.

A może farba?

Niespotykana trwałość to bez wątpienia najważniejsza cecha tej doskonałej techniki znakowania odzieży. Bez problemu sprawdzi się na niemal każdym rodzaju materiału! Sitodruk to technologia, która opiera się na wykorzystaniu specjalnego szablonu, na który nałożona jest drobna siatka. Przez tak przygotowaną matrycę przetłaczana jest farba, co pozwala na uzyskanie nadruku o fantastycznej jakości i naprawdę długiej żywotności!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj