Eko torby to produkt uwielbiany aktualnie zarówno przez konsumentów, jak i firmy, które chcą reklamować się poprzez gadżety i drobne prezenty dla klientów. Jakie wyróżniamy rodzaje i kroje takich toreb?

Jakie wyróżniamy rodzaje eko toreb?

Eko torba to akcesorium, którego nie powinno zabraknąć w plecaku czy szafie nikogo! Przydaje się podczas nieplanowanych wyjść na zakupy, spacerów czy podróży i załatwiania sprawunków na mieście. Obecnie jednak eko torba to nie tylko zwykły krój, przypominający wyglądem reklamówkę – to produkt, który daje znacznie większe możliwości. Jakie wyróżniamy rodzaje eko toreb?

Double Bag

To prawdopodobnie najpopularniejsze eko torby. Dlaczego? Są znacznie bardziej pojemne, niż klasyczne torby z uszkiem. Bez większych problemów zmieścimy w nich dużą ilość mrożonek, kartony z sokiem czy 1,5-litrowe butelki z napojami. Dzięki prostokątnej konstrukcji układanie produktów w takiej torbie to czysta przyjemność, a te nie przemieszczają się w niej drastycznie w trasie.

Hole Bag

Hole Bag to torba, w której uchwyt został wycięty, a nie doszyty. Zwiększa to jej wytrzymałość, niejednokrotnie ułatwia noszenie w dłoni, a także znacznie utrudnia wpadanie do torby zanieczyszczeń z zewnątrz. Jest to najlepszy wybór w dni, w które na zewnątrz panuje śnieżna lub deszczowa pogoda. To rodzaj akcesorium, którego konstrukcja może kojarzyć się z używanymi dawniej torbami termicznymi. Jest bardzo trwałe i wygodne w czasie codziennego użytkowania.

Cord Bag

Cord Bag to typ torby o workowatym kształcie. Większość osób sięga lub sięgała po nie, gdy chciała zapakować buty lub strój na WF, ale aktualnie mają one znacznie większą ilość zastosowań. Jeżeli podczas zakupów chcemy pakować pieczywo, warzywa lub owoce tam, gdzie będą oddzielone od innych, dotykanych przez ludzi w sklepie produktów to Cord Bag jest doskonałym wyborem! Takie torby mogą mieć udźwig nawet do kilkunastu czy kilkudziesięciu kilogramów, a umieszczając na nich firmowe logo, zobaczy je ogromna ilość osób na ulicach, uczelniach i w galeriach handlowych!

Wszystkie omówione w niniejszym artykule rodzaje eko toreb znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego verdebags.com.pl, gdzie zamówisz torbę z własnym nadrukiem lub grafiką wybraną z katalogu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj