Modne jeansy damskie z wysokim stanem

Jeansy damskie z wysokim stanem są w branży odzieżowej od wielu lat, a ich pozycja wśród pozostałych rodzajów spodni wcale nie spada. Pasują one niemal do każdej sylwetki i są wygodne. Oprócz tego ładnie się prezentują na ciele. Podkreślają talię i biodra. Ich popularność również można zauważyć w sezonie 2018/2019. Są bardzo eleganckie, a łącząc je z odpowiednią odzieżą górną możemy założyć je na równie okazje. Dostępne są w krojach takich jak:

  • rurki
  • dzwony
  • jeansy z prostymi nogawkami – regular
  • skinny

Jeansy z wysokim stanem popularne wśród gwiazd

Jeansy z wysokim stanem są bardzo popularne wśród gwiazd. Stale prezentuje je Miley Cyrus oraz Kim Kardashian. Co jest bardzo interesujące to fakt, że obie panie mają dwie różne sylwetki, a takie jeansy się świetnie na nich prezentują. U osób z szerszymi biodrami, wysoki stan idealnie podkreśla pośladki i biodra, eksponując przy tym talię. U osób szczupłych wysoki stan jeszcze bardziej wydłuża nogi i ładnie zarysowuje sylwetkę.

Trendy 2018/2019 a jeansy z wysokim stanem

Producenci w sezonie 2018/2019 również stworzyli nową kolekcję takowych jeansów. Warto zauważyć, że przedstawiane są one z odzieżą górną, która wysoki stan eksponuje, a nie zakrywa. Bluzki, koszule, czy topy powinny być wpuszczone w spodnie lub być na tyle krótkie, żeby wysoki stan był widoczny. Inaczej mija się z celem zakup takowych jeansów. Zakrycie taki wraz z wysokim stanem spowoduje ten sam efekt, który uzyskamy nosząc biodrówki. Projektanci również polecają do danych jeansów zakładać buty na wysokim obcasie. Mianowicie jeansy, które mają wysoki stan optycznie wydłużają i wysmuklają nogi, a wysoki obcas to dodatkowo podkreśla.

Jeansy najmodniejsze w tym sezonie

W tym sezonie modne są spodnie jednolite, bez przetarć, w kolorze jasnym. Oczywiście w propozycjach są także jeansy ciemnie i z dodatkami, lecz sezon 2018/2019 stawia na prostotę i jasny kolor. Jeśli chodzi o zestawy, z którymi będą najlepiej wyglądać spodnie z wysokim stanem to projektanci w tym sezonie stawiają na luźne koszule wpuszczone w spodnie, przy czym doradzają podwinięte rękawy koszuli oraz  pasem od spodni. Jednak nie jest on konieczny. Taki zestaw świetnie się sprawdza w pracy czy na uczelni. Oprócz koszuli można zobaczyć zestawy z bluzkami, które mają odkryte ramiona. Wtedy nie powinno się zakładać paska. Bluzka oczywiście musi być wpuszczona w spodnie lub na tyle krótka, aby nie nakładała się na spodnie. Taki zestaw z kolei proponuje się na wypady ze znajomymi, imprezę lub na randkę. Warto nadmienić, że jeansy z wysokim stanem nie zsuwają się, są bardzo wygodne. Ogólnie jeansy z wysokim stanem cechuje elegancja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj