Idealnie pomalowane paznokcie latem nabierają jeszcze większego znaczenia. Wybierając się na wakacyjny wyjazd, większość kobiet zaczyna przygotowania właśnie od manicure. Jednym z gorących trendów tego sezonu są kwiaty na paznokciach w różnych kolorach. Sprawdź, jak możesz zrobić je sama i co będzie Ci potrzebne.

Odpowiednie przygotowanie paznokcia

Aby manicure był trwały i dobrze wyglądał, na początek dobrze jest zadbać o paznokcie i zastanowić się, co będzie potrzebne do wykonania zabiegu. Na Eveline można znaleźć wiele przydatnych produktów do pielęgnacji paznokci, a także odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące prawidłowego dbania o nie. Wybierz kształt, na jaki spiłujesz płytkę i przygotuj potrzebne produkty, takie jak baza, top i kolory lakierów hybrydowych. Manicure hybrydowy utwardza paznokcie i sprawia, że wyglądają pięknie nawet do 4 tygodni. Jeśli nie jesteś zwolenniczką tego typu zabiegu lub nie posiadasz np. lampy uv, możesz skorzystać z tradycyjnych lakierów.

Hybryda jak malowana

Profesjonalne lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach przez długi czas i nie zmieniają swojej formy. Idealnie nadadzą się na wakacyjny wyjazd nad wodę. Aby przygotować kwiatowe paznokcie, wystarczy wybrać kolor bazowy, np. czerwony i dwa inne kolory, jeden do płatków, drugi do ich ozdoby. Świetnie sprawdzą się tu kolor biały i niebieski. Więcej na temat lakierów hybrydowych znajdziesz np. na stronie Eveline.

Odżywienie to podstawa

Odżywione, zdrowe paznokcie to postawa pięknego manicure. Wiele kobiet nie może sobie pozwolić na częste zabiegi, ponieważ stan ich paznokci nie jest najlepszy. Na szczęście zostały stworzone specjalistyczne odżywki do paznokci o różnym przeznaczeniu. Wystarczy wybrać problem, z którym się borykasz, np. łamiące się paznokcie, wrażliwe, matowe, kruche czy rozdwajające i dobrać produkt odpowiedni do problemu. Więcej na temat odżywek do paznokci możesz przeczytać na stronie Eveline.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj