Mikropigmentacja brodawki – nie tylko dla kobiet po mastektomii

Przywrócenie naturalnego wyglądu brodawki, jej odtworzenie i jak najbardziej realny efekt. To zalety, jakie zapewnia mikropigmentacja brodawki. Z zabiegu korzystają głównie panie po mastektomii. Dla nich taka niechirurgiczna interwencja ma na celu w dużej mierze poprawę samopoczucia, odzyskanie komfortu psychicznego i poczucia atrakcyjności. W końcu piersi to dla kobiety atut, który wpływa na jej fizyczność, a także kontakty intymne z partnerem.

Zalety mikropigmentacja brodawki

Choroby nowotworowe dla każdego pacjenta są traumą, trudnymi przeżyciami i długotrwałym procesem związanym z leczeniem, często nieprzyjemnym, bolesnym, obarczonym skutkami ubocznymi. Amputacja piersi u pań walczących z rakiem piersi, nierzadko jest decyzją mającą wpływ nie tylko na zdrowie, ale i życie pacjentki. To poważna interwencja, która pozwala na całkowite wyleczenie. Niestety, zmienia się estetyka po mastektomii, a kobiety, w większości przypadków, mają duży problem z zaakceptowaniem siebie.

Rekonstrukcja piersi to dopiero początek zmagań z powrotem do normalnego funkcjonowania oraz poprawą samopoczucia. Mikropigmentacja brodawki jest dodatkowym zabiegiem, ale niechirurgicznym, praktycznie bezinwazyjnym, zapewniającym trwałe i bardzo dobre efekty. Odtwarzana jest brodawka, dobrane zostają indywidualne pigmenty, aby uzyskać możliwie naturalny efekt i współgrający z wyglądem brodawki drugiej piersi.

Dla kogo jest przewidziany zabieg?

Z mikropigmentacji brodawki mogą korzystać kobiety po rekonstrukcji piersi, ale i ich plastyce. Osoby zmagające się bielactwem, ale również chcące przyciemnić naturalny odcień brodawki. Zabieg przewidziany jest ponadto dla pacjentów, w tym panów, których brodawki uległy uszkodzeniom bądź poparzeniom.

W czyje ręce powierzyć tę wrażliwą i tak ważną część ciała? Warto postawić na doświadczenie i indywidualne podejście linergistek firmy https://www.mikrohair.pl/. Mikro Hair to pierwszy w Polsce ośrodek, który specjalizuje się w profesjonalnej pomocy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, zmagającym się z utratą włosów, ale nie tylko. Wykonywane zabiegi mikropigmentacji brodawki, wpływają na znaczną poprawę jakości życia wszystkich pacjentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj