Kobiety uwielbiają naszyjniki, bransoletki, pierścionki, a więc ogólnie biżuterię. Nic dziwnego, jest z nimi od lat, kiedyś nosili takie elementy nawet mężczyźni. W dawnych czasach wykonywało się biżuterię z materiałów naturalnych, takich jak drewno. Dziś moda na to powraca, nic dziwnego. Eko jest w cenie, co więcej, taka biżuteria pięknie się prezentuje. Czy wiesz, że możesz ją zrobić samodzielnie? Potrzebujesz jednak do tego odpowiednich materiałów, sprawdź czego!

  1. Moda na naturalność – drewniana biżuteria dla każdego
  2. Muszelki do biżuterii – powrót do wspomnień z wakacji
  3. Sznurki do makramy – naturalność również na ścianach

Wysoka jakość wykonania, trwałość i piękne wykończenie. Czy to wszystko może zapewnić biżuteria ze sznurków? Muszelki, sznurki, koraliki, czy z tego można stworzyć piękną, ale za to trwałą biżuterię? Przekonasz się tego po przeczytaniu tego artykułu!

Moda na naturalność – drewniana biżuteria dla każdego

Drewniana biżuteria jest przede wszystkim piękna. Naturalna barwa drewna idealnie komponuje się z jasną, ale i ciemną karnacją. Co więcej, doskonale pasuje do jasnych włosów w kolorach kłosów zbóż. Jednak nie o to tutaj chodzi, najważniejsze są same półfabrykaty. Ładna biżuteria to przecież nie wszystko, musi być trwała, abyś mogła w niej chodzić latami każdego dnia! Dlatego stawiaj na koraliki drewniane stworzone z najwyższej jakości drewna, trwałe, odporne na uszkodzenia, odpowiednio zaimpregnowane i wylakierowane. Czy wiesz, że w przypadku tych półfabrykatów masz możliwość wyboru różnych kształtów? Jest ich naprawdę sporo, zacząć można od popularnych okrągłych koralików. Nie można zapomnieć o prostokątach, idealnych na główną część naszyjnika, warto także wspomnieć o półksiężycach, czy nawet kształtach występujących w przyrodzie. Co powiesz na naszyjnik drewniany w kształcie słonia? Może chciałbyś coś na kształt gitary, bo uwielbiasz na niej grać? Możliwości jest naprawdę wiele, z pewnością znajdziesz coś, co spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Kup koraliki i inne elementy drewniane do biżuterii i sama wykonaj dla siebie naszyjnik! Możesz także zaopatrzyć się w te elementy i tworzyć biżuterię dla bliskich, a nawet ją sprzedawać!

Muszelki do biżuterii – powrót do wspomnień z wakacji

Drewno to nie wszystko, równie bardzo popularnym rozwiązaniem są muszelki. Na nie także warto postawić, o czym przekonało się wiele osób. Różne wielkości muszelek, przy tym różne ich kształty, a także barwy – wszystko to sprawia, że możesz z nich tworzyć niezwykle różne naszyjniki, bransoletki i inne elementy biżuterii! Muszle są centymetrowe, czasem nawet kilkudziesięciocentymetrowe, Jak sama widzisz, możliwości jest mnóstwo. Przekonasz się o tym, kiedy sprawdzisz ofertę jednego ze sklepów internetowych, do którego link podaliśmy w tekście.

Sznurki do makramy – naturalność również na ścianach

Makrama to w ostatnim czasie niezwykle popularny dodatek. Idealne wykończenie ścian, które często zastępuje obrazy w sypialniach, salonach, czy pokojach dziecięcych. Piękne, jasne, o wyjątkowych kształtach – makramy mogą być różne. Moda na naturalność na pewno dopiero się rozwija, przekonasz się o tym, kiedy postawisz na sznurki do makramy dostępne w sklepie, o którym pisaliśmy. Sznurki są trwałe, mocno splecione, o różnych długościach i średnicach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Już teraz zacznij tworzyć piękne makramy, a może wolisz postawić na ekologiczne materiały, takie jak muszelki i drewno? Wybór jest ogromny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj