Paznokcie hybrydowe czy żelowe?

Panie chcą mieć piękne oraz trwałe paznokcie. Mogą malować paznokcie zwykłymi lakierami, ale o wiele lepsze i trwalsze są lakiery hybrydowe lub żelowe. Są one trwałe, godne uwagi i piękne. Najlepiej wybrać się do kosmetyczki i zamówić manicure hybrydowy lub żelowy. Panie czasami mają dylemat, który manicure jest lepszy. Warto poznać zalety każdego manicure i wybrać samodzielnie. Hybryda jest trwała, wytrzymać może nawet trzy tygodnie. Jednak paznokcie zniszczone lub obgryzione najlepiej odbuduje manicure żelowy.

Płytka ładna zyska na hybrydzie. Oba rodzaje manicure łączy jedno – usuwa się je u kosmetyczki, samodzielne usuwanie hybrydy lub żelu jest złe, bo można szybko uszkodzić płytkę paznokcia. Kosmetyczka zrobi to dobrze, profesjonalnie i w sposób skuteczny. Po 30 minutach manicure nie będzie na paznokciach. Między kolejnymi hybrydami dobrze jest zrobić tydzień lub dwa przerwy, aby dać paznokciom doskonale odpocząć. Hybrydę zdejmuje się za pomocą acetonu, niektóre kosmetyczki robią to frezarką. Manicure żelowy trzeba spiłować, co może nieco zmęczyć płytkę paznokciową. Aceton na żel nie działa. 

Jak długo robi się hybrydę?

Hybrydę wykonuje się od 60 do 90 minut, jest to pewien czas, ale warto go zainwestować w wykonanie udanego manicure hybrydowego. Na pewno hybryda pomoże i sprawi, że paznokcie będą piękne, połyskliwe i nasycone kolorem. 

Jaki manicure wybrać?

Każdy manicure ma swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy kupić lakier 3w1 i nałożyć go, a paznokcie suszy się pod lampą. Żelowego manicure nie nałoży się samodzielnie w domu, trzeba udać się do profesjonalnej kosmetyczki. Ona nałoży żel i ona po miesiącu go zdejmie. Manicure żelowy można uzupełnić, a hybrydy uzupełnić się nie da. Dlatego niektóre panie zamawiają wyłącznie manicure żelowy, trwały i efektowny. Taki manicure często zdobi się cyrkoniami, nadaje się blask paznokciom i sprawia, że są one piękne, efektowne, niezwykłe. Przedłużanie paznokci jest możliwe tylko za pomocą manicure żelowego. 

Ile kosztuje zrobienie paznokci hybrydowych?

Hybryda jest trochę tańsza – kosztuje od 50 do 80 złotych. Manicure żelowy oznacza wydatkowanie 80-100 złotych, a to już jest jakiś uszczerbek w domowym budżecie. Paniom marzy się efektowny manicure, który sprawdza się przez długi czas, dlatego powinny pomyśleć i wybrać hybrydę lub żel. Najlepiej porozmawiać z kosmetyczką, posłuchać jej argumentów i wybrać manicure najlepszy dla siebie. To dobry wybór dla każdej osoby. Jakość takiego manicure jest ważna, a klienci marzą o tym, aby taki manicure zamówić co najmniej kilka razy w roku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj