Szukasz prezentu i nie wiesz, na co się zdecydować, w końcu możliwości są prawie nieograniczone? Mamy dla Ciebie propozycję prezentu uniwersalnego. Niezależnie od okazji spełni on swoje zadanie, nada się idealnie zarówno na prezent z okazji rocznicy ślubu, jak i urodzin. O co chodzi? O wizytę w Termach Chochołowskich, które dają wielkie możliwości. Przeczytaj już teraz, czego możesz się tam spodziewać!

Jedna wizyta, wiele możliwości przyjemnego spędzania czasu

Kompleks odpoczynkowy Termy Chochołowskie daje wiele możliwości do przyjemnego spędzania czasu – zarówno aktywnie, jak i całkowicie leniwie. Na terenie obiektu obecne są baseny, siłownie, sale fitness, a tuż obok znajdują się trasy, pozwalające w zimie uprawiać narciarstwo biegowe. Dla wszystkich, którzy potrzebują leniwego odpoczynku, Termy Chochołowskie mają do zaoferowania m.in. SPA, masaże, saunarium czy rytuały upiększające. W dalszej części niniejszego artykułu przyjrzymy się dokładniej poszczególnym atrakcjom, które są obecne na terenie Term Chochołowskich.

Strefa basenowa

Chochołowskie Termy to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników wody. Znajduje się tu w sumie trzydzieści basenów i beczek z wodą termalną (która ma właściwości lecznicze i terapeutyczne). Ponadto dochodzą do tego hydromasaże w wodzie solankowej, a na wszystkich sportowców czekają pełnowymiarowe baseny pływackie. Baseny termalne dzielą się na wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze mają specjalne stanowiska do masażu, a także jacuzzi. Drugie umożliwiają między innymi grę w wodną siatkówkę i koszykówkę, pozwalają wspiąć się na ściankę, odwiedzić bar wodny i dać się porwać dwóm atrakcjom: sztucznej fali i rwącej rzece. Osobne miejsce przeznaczono na zabawy dla najmłodszych – znajdują się tam m.in. łaźnia parowa czy system kolorowych zjeżdżalni. Różnorodność sprawia, że ze strefy basenowej chętnie korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci.

Saunarium

Specjalnie wydzielona strefa Term Chochołowskich z widokiem na Tatry to saunarium. Intymna atmosfera, taras widokowy, przeszklona sauna fińska. Ponadto do użytku gości oddano saunę BIO z jałowcem, sauny suche, łaźnie parowe i aromatyczne, saunę na podczerwień oraz Góralską Chatę, w której odbywają się wydarzenia specjalne. Dzięki korzystaniu z basenu jacuzzi, beczki z wodą siarkową, izby lub groty solnej możemy dać odpocząć ciału od saunowania, co pozytywnie wpłynie na nasz organizm, zdrowie i samopoczucie. Właściciele Term Chochołowskich zapraszaja również do sauna baru, gdzie podają zdrowe i lekkostrawne potrawy.

Masaż i SPA

Ukojenie dla zszarganych nerwów i rozluźnienie spiętych ze stresu mięśni – właśnie takie efekty mogą przynieść masaże i SPA w Termach Chochołowskich u podnóża Tatr. Liczne zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy, masaże lecznicze i relaksacyjne, masaże konkretnych partii ciała (np. głowy, stóp lub dłoni). Termy Chochołowskie oferują liczne atrakcje, tylko od nas zależy, które wybierzemy w pierwszej kolejności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj