Czym są rzęsy stopniowane?

Rzęsy stopniowane zostały wypromowane jakiś czas temu przez Kim Kardashian i od tamtej pory cieszą się niesłabnąca popularnością. Kobiety pokochały Glammy Mess przede wszystkim ze względu na oryginalny wygląd, który charakteryzuje się wyżej wspomnianym stopniowaniem. Zabieg ten sprawia, że rozmiar rzęs nie jest ujednolicony, tak jak w przypadku standardowych produktów objętościowych.

Glammy Mess – wyjątkowe rzęsy stopniowane

Marką, która posiada w swej ofercie rzęsy stopniowane typu Glammy Mess jest Posh Lashes – https://www.poshlashes.com/pl,zachwycajace-spojrzenie-dzieki-rzesom-stopniowanym-glammy-mess.html. Decydując się na tego producenta, możemy być pewni bardzo wysokiej jakości. Dlaczego? Produkty Posh Lashes zanim trafią do klientek, przechodzą przez bardzo rygorystyczną kontrolę jakości, dzięki której możliwe jest wyeliminowanie wszelkich nieprawidłowości i dostarczenie rzęs charakteryzujących się wyjątkową sprężystością i ponadprzeciętną odpornością na odkształcenia. Wielkim atutem jest również kolor – wysokiej jakości pigmentacja zapewnia genialną, intensywną barwę.

Wróćmy jednak do Glammy Mess. Czego możemy spodziewać się po tym produkcie? Na pewno pewnej nutki ekstrawagancji i powiewu artystycznego nieładu. Cechy te docenią przede wszystkim kobiety lubiące eksperymentować ze swoich wizerunkiem i podchodzące sceptycznie do standardowych, bezpiecznych stylizacji. Jeśli zatem należysz do którejś z tych grup, koniecznie musisz wypróbować rzęsy stopniowane (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś!).

Najważniejsze cechy rzęs Glammy Mess

Długość rzęs Glammy Mess stopniowana jest co 2 mm – w związku z tym na jednym pasku znajdują się trzy długości (obecna oferta obejmuje produkty o rozmiarach 8/10/12 mm, 9/11/13 mm oraz 10/12/14 mm). To właśnie ta cecha wyróżnia je na rynku i pozwala stworzyć niepowtarzalny charakter stylizacji. Dodajmy, że rzęsy stopniowane Glammy Mess posiadają: skręt C, grubość 0.07 mm oraz intensywny czarny kolor.

Chcesz być modna w te wakacje? Koniecznie skuś się na artystyczny nieład z rzęsami Glammy Mess!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj