Ubrania z własnym nadrukiem wciąż cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród właścicieli firm, jak i osób prywatnych. Obecnie, oprócz dobrze nam znanym koszulkom z nadrukami rośnie zainteresowanie spersonalizowanymi bluzami z własnym napisem lub grafiką. Jaki rodzaj nadruku najlepiej wybrać?

Koszulki z nadrukiem – ekonomiczna opcja na prezent

Ze względu na jednolitą, płaską i cienką powierzchnię prostej koszulki, z łatwością można umieścić na niej różne rodzaje nadruków. To również tanie rozwiązanie, jeśli naszym celem jest promocja marki na targach lub eventach. Koszulka może posłużyć potencjalnym klientom wiele razy, nie tylko w okresie letnim. Koszulki z nadrukiem to niedrogi, uniwersalny oraz praktyczny pomysł na stworzenie więzi z przyszłym klientem – nadruk jest dobrze widoczny z daleka a noszony często może z łatwością zostać zapamiętany.

Spersonalizowane bluzy z własnym nadrukiem

Bluzy z nadrukiem to opcja bardziej zaawansowana pod względem wykonania oraz nieco droższa niż koszulki. Taki pomysł firmy jest dużo bardziej profesjonalny i wskazuje na zaangażowanie ze strony firmy. Doskonale nada się na chłodniejsze dni, a dzięki grubemu materiałowi posłuży innym na lata. Z racji swojej ceny, która jest wyższa niż cena koszulek, bluzy z nadrukiem popularne są jako obiekt dostępny do zakupienia w sklepach internetowych marek, blogerów lub osób prywatnych jako gadżet promocyjny, identyfikujący klienta z daną jednostką.

Rodzaje nadruków na ubraniach – wybierz styl dla siebie

Jeśli chodzi o odzież, najczęściej dostępne są poniższe techniki nadruku:

– sitodruk – metoda ta sprawdza się na powierzchniach o dużych rozmiarach. Charakteryzuje się znaczną trwałością, nawet podczas wielu prań. Przy sitodruku mamy do dyspozycji szeroką gamę barw i detaliczną grafikę,

– nadruk cyfrowy – stosowany szczególnie na cienkich bawełnianych materiałach. Cechują go niezwykle precyzyjne detale na fotografiach z drobnymi elementami oraz płynne przejścia kolorów,

– termotransfer – nadruk specjalną folią flex lub flock, który odbywa się przy nagrzaniu tkaniny do wysokiej temperatury, kojarzy się ze słynnym „naprasowywaniem” wzorów,

– haft komputerowy – haftowane wzory wyglądają efektownie bezpośrednio na odzieży jak i w formie nadruków. Nadaje się on szczególnie do grubszych materiałów i prostych wzorów o niewielkich rozmiarach.

Bluzy i koszulki z nadrukiem przydadzą się nie tylko jako gadżet promocyjny marki. To również świetny sposób na unikatowy prezent przy wielu okazjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj