Zbliżający się dzień ślubu to dla pary młodej wyczekiwanie radosnych wydarzeń. Zazwyczaj towarzyszy temu sporo pozytywnych emocji, ale również stresu i obaw. Trzeba dopiąć wszystkie sprawy na ostatni guzik, zadbać o dekoracje weselne oraz o nieskazitelny wizerunek. Ogromne znaczenie odgrywa strój panny młodej. Suknia może kosztować naprawdę sporo, ale liczą się również perfekcyjnie dobrane dodatki.

Stylizacja jedyna w swoim rodzaju – godna wyjątkowego dnia

Jaki komplet biżuterii wybrać, aby doskonale korespondował z suknią? Warto zdecydować się na to, co ponadczasowe. Fakt, że kupujemy biżuterię ślubną nie oznacza, że ma być to zakup na jeden raz. Znacznie lepiej jest kupić coś naprawdę klasycznego, co ubierzemy jeszcze na niejedną okazję. Sprawdzą się piękne długie, wiszące kolczyki, które będziemy mogły ubrać na różne ważne uroczystości. Dobra biżuteria w szkatułce zawsze się przyda.

Najlepiej wybrać złoto lub srebro, ponieważ to kruszce trwałe, które zawsze zachowują wartość, nawet po upływie lat nie niszczą się i po wielu dekadach wciąż wyglądają nienagannie, zachowując swój niepowtarzalny blask. Zupełnie inaczej jest jeśli chodzi o biżuterię wykonaną ze zwykłych metali nieszlachetnych. Dlatego warto zainwestować w dobre wyroby, które na pewno nas nie rozczarują.

Wiszące kolczyki i piękny naszyjnik

To szczególnie dobre wybory dla pań o długich szyjach, bo dodają twarzy wiele uroku. Taka biżuteria stanowi esencję kobiecości. Najczęściej wybieramy propozycje, które są bogato zdobione cyrkoniami, jednak wiele zależy tutaj od naszych upodobań. Część pań wybierze skromniejsze naszyjniki, które będą mogły nałożyć jeszcze niejeden raz.

Jeśli nie chcemy wydawać zbyt wiele, to warto postawić po prostu na srebro. Charakteryzuje się ono pięknym połyskiem ze względu na zimny odcień, co szczególnie dobrze koresponduje z urodą pań o chłodnym typie urody. Czasem trudno to ocenić, ale zazwyczaj dość intuicyjnie wyczuwamy, czy lepiej wyglądamy w barwach zimnych czy ciepłych. Oczywiście, wybierając biżuterię trzeba zwrócić uwagę również na jej wzornictwo. Bardzo strojna i bogato zdobiona suknia ślubna raczej nie potrzebuje równie okazałych ozdób, ale raczej skromnych i ponadczasowych, i odwrotnie: klasyczna, prosta kreacja będzie dobrze wyglądała w duecie z ponadprzeciętnymi dodatkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj