Dbałość o siebie jest trendem, który nie powinien umierać. I nie chodzi tylko o to, by ładnie wyglądać, bo to tylko wierzchnia część owej dbałości. Osoba, która o siebie dba, jest świadoma siebie i swoich potrzeb. Idealny prezent dla takiego człowieka musi być przede wszystkim dostosowany do potrzeb, ale również na tyle niecodzienny, by odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej nietypowych członków naszej społeczności. Co podarować mężczyźnie, który o siebie dba?

Maszynki do strzyżenia włosów

Może to nic bardzo oryginalnego, ale maszynki do strzyżenia włosów są naprawdę doskonałym pomysłem dla dbającego o wizerunek mężczyzny. Maszynki do pielęgnacji i przycinania włosów na twarzy, zwłaszcza te z górnej półki zawsze się sprawdzają na prezent. Nawet jeśli obdarowany ma już takie urządzenie, na pewno skorzysta z prezentu w przyszłości.

Voucher na saunę lub masaż

To oczywiste, że jeśli ktoś o siebie dba, dba nie tylko o aktywność intelektualną i wzbogacanie siebie o wiedzę, ale również o ciało. Nie wszyscy są fanami siłowni, ale każdy lubi zadbać o siebie w sposób najbliższy naturalnemu. Dlatego świetną opcją jest podarowanie dbającemu o siebie mężczyźnie karnetu czy vouchera na saunę, masaż relaksacyjny czy masaż sportowy.

Poszetka lub mucha hand made

Dodatki ubraniowe są wśród mężczyzn, którzy dbają o swój wizerunek szczególnie pożądane. Ręcznie robione poszetki, krawaty czy muchy zwłaszcza, bo to dodatek, który niekoniecznie musi ściśle pasować do outfitu czy stylu danego pana, może być po prostu ekstrawaganckim dodatkiem. Poszetki i muchy szyte ręcznie to prezentowe hity od kilku lat. Niepowtarzalna stylizacja możliwa jest tylko dzięki nim. Można bowiem mieć zwykły garnitur dostępny w najbardziej popularnych sieciach, można odmienić właśnie za pomocą dodatków. I dbający o swój wizerunek panowie doskonale to wiedzą.

Luksusowe akcesoria do pielęgnacji włosów

Zwykłą szczotkę do włosów, grzebień czy maszynkę może kupić sobie każdy. Jednak ekskluzywne wersje tych codziennie używanych przedmiotów nie są popularne. Zwykle, jeśli mężczyzna ma wydać większe pieniądze na swój wygląd, wybierze raczej drogą koszulę niż przekona go luksusowa szczotka do włosów. Dlatego właśnie to jeden z tych prezentów, które są szczególnie pożądane wśród dbających o siebie panów. Nietypowy, ekskluzywny zestaw kosmetyków do włosów składający się z preparatów do brody i skóry twarzy to doskonały prezent dla mężczyzn, którym zależy nie tylko na wyglądzie, ale również na właściwej, jeśli idzie o wiek i stan, pielęgnacji skóry. Zestawy, które składają się z kosmetyków do włosów głowy i twarzy rzadko bywają kupowane jako niezbędne przez mężczyzn, dlatego zostaną zapewne szczególnie mocno docenione. Jak wszyscy wiemy, kosmetyki luksusowe nie są szczególnie często kupowane na co dzień, dlatego zawsze będą dobrym prezentem dla dbających o siebie mężczyzn.

fot. materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj