Jesteś fanką hybrydowego manicure’u? Lubisz eksperymentować z efektami i bawić się barwami? A czy pamiętasz o pielęgnacji swych paznokci? Tak? Świetnie! Nie? Koniecznie dowiedz się, jak o nie dbać, aby wyglądały pięknie i zdrowo przez cały rok!

Niestety nie każda z nas posiada silne, niełamliwe paznokcie, na których lakier trzyma się bezproblemowo przez długie tygodnie. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest wiele. Zazwyczaj są to naturalne predyspozycje oraz nieodpowiednia dieta, w której brakuje podstawowych składników wpływających na kondycję płytki. Aby ustrzec się przed wszelkimi rozdwojeniami i pęknięciami, należy sporządzić menu bogate w:

  • białko (keratyna) stanowiące główny budulec powierzchni płytki,
  • wapń poprawiający grubość paznokcia,
  • krzem zapewniający elastyczność i odpowiednie nawilżenie,
  • witaminy (A, C, D, E oraz z grupy B),
  • nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6).

Paznokcie – jak o nie dbać?

Dieta to jedno. Warto także zaopatrzyć się produkty pielęgnacyjne – bazę hybrydową, proteinową i mineralną. Czemu? Dzięki tym produktom Twoje paznokcie zyskają niezwykle atrakcyjny wygląd oraz, co najważniejsze, będą odżywione i zdrowe. Gdzie ich szukać? Między innymi w ofertach producentów lakierów hybrydowych, takich jak Indigo Nailshttps://www.indigo-nails.com/pl,bazy-i-topy-hybrydowe.html. Prześledźmy zatem, co zyskamy dzięki regularnemu stosowaniu powyższych produktów.

Baza hybrydowa skierowana jest przede wszystkim do klientek, które posiadają zdrową, nieproblematyczną płytkę. Głównym jej zadaniem jest więc dodatkowa ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. W pielęgnacji pomaga również baza proteinowa, która ma na celu:

  • wzmocnienie paznokci
  • chronienie i przeciwdziałanie rozdwajaniu się płytki,
  • regenerację stylizacji.

Ostatnim produktem wspomagającym pielęgnację paznokci jest natomiast baza mineralna, która zastępuję zwykłą bazę, kolor i top coat. W skrócie – prawdziwy, wielozadaniowy hit!

Dzięki regularnej pielęgnacji i zbilansowanej diecie Twoje paznokcie będą wyglądać pięknie. Zadbaj o nie już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj