Choć wiele osób wciąż nie do końca zdaje sobie z tego sprawę, modowe granice, jeśli chodzi o dobór dodatków m.in. do damskich garniturów, wciąż się zmieniają. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się np. na takie ciekawe rozwiązania jak nakładanie sneakersów i eleganckich, garniturowych spodni. Co można założyć pod damski garnitur?

Koszula jest zawsze dobrym wyborem

Jeśli chodzi o dobór spodniej warstwy odzieży do damskiego garnituru, koszula jest zawsze trafionym wyborem. Ten element garderoby zawsze będzie pasował do eleganckiej stylizacji, choć – jak podnosi wiele pań – nie jest to najbardziej komfortowa opcja.

W przypadku koszuli warto postawić na stonowane kolory lub delikatne desenie, dzięki którym stylizacja zachowa swój elegancki charakter.

Ekstrawagancko, stylowo i modnie, czyli T-shirt damski pod garniturem

Drugim rozwiązaniem, które w przypadku części osób budzi wciąż pewne zaskoczenie, są eleganckie T-shirty damskie w roli elementu garderoby nakładanego pod stylowy damski garnitur. Tymczasem ta opcja ma zdecydowanie więcej zalet niż wad: przede wszystkim, odpowiednio dobrana koszulka prezentuje się naprawdę stylowo. Ponadto, damski T-shirt oferuje większą swobodę ruchów w porównaniu z formalnymi bluzkami czy koszulami i tym samym zapewnia zdecydowanie lepsze samopoczucie, które ma duże znaczenie m.in. podczas ważnych spotkań biznesowych czy uroczystości rodzinnych.

Zatem jak odpowiednio dobrać elegancki T-shirt damski, by zapewnić sobie stylowy wygląd? Podstawową zasadą jest dobrze dobrany rozmiar. Aby zachować elegancję, koszulka nie może być zbyt luźna: dopuszczalne są kroje przylegające do ciała lub odstające od niego bardzo delikatnie. To szczególnie istotne, by krój był dopasowany: szeroki T-shirt damski nie tylko sprawi, że garnitur nie będzie dobrze leżał, ale również sprawi, że cała stylizacja utraci sporą dozę elegancji.

Warto pamiętać, że T-shirt można założyć pod koszulę (zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym) lub jako samodzielny element odzieży. Wszystko zależy od panujących w danym czasie temperatur, ale również indywidualnych preferencji kobiety.

Kolor T-shirtu – czy ma znaczenie?

Przyjęło się, że górna część garderoby łączona z damskim garniturem powinna być stonowana. Podczas gdy nie można odmówić takiemu podejściu logiki, warto przy tym pamiętać, że obecnie moda jest zdecydowanie mniej czarno-biała niż kiedyś.

Co za tym idzie, dobierając elegancki T-shirt damski do garnituru możemy pozwolić sobie także na odrobinę ekstrawagancji, chociażby w postaci ciekawego nadruku lub mniej typowego niż biel wariantu kolorystycznego. Szczególnie ciekawym pomysłem, który doda stylowego wyglądu, może okazać się dobór T-shirtu kilka odcieni jaśniejszego od koloru garnituru. To pozwoli na stworzenie wyjątkowo eleganckiej stylizacji!

Eleganckie T-shirty damskie szturmem zdobywają rynek modowy, umożliwiając tworzenie niebanalnych stylizacji biznesowych, a także codziennych. To doskonałe rozwiązanie dla pań, które cenią sobie komfort, jednak nie chcą rezygnować ze stylowego wyglądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj