T-shirt to część garderoby cechująca się uniwersalizmem. Koszulki są dostępne w sklepach w najróżniejszych wzorach i kolorach. Można także umieścić na nich własny wzór – z tego rozwiązania chętnie korzystają firmy, uzyskując w ten sposób odzież roboczą lub reklamową. Gdzie jednak zamówić takie koszulki?

Zastosowanie koszulek reklamowych

Koszulki z własnym wzorem mogą mieć różne zastosowanie. Pracodawcy chętnie umieszczają na ich logo swojej firmy. Takie t-shirty mogą stanowić odzież roboczą, dzięki której podwładni prezentują się w jednakowy sposób, co podnosi prestiż firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Koszulki mogą być także nakładane przez pracowników sporadycznie jako nośnik przekazu, np. w trakcie targów branżowych, biegów charytatywne czy innych większych imprez. Niektórzy pracodawcy zamawiają koszulki reklamowe aby wręczyć je swoim współpracownikom czy partnerom biznesowym.

Koszulki z własnym nadrukiem są czasem zamawiane przez osoby prywatne. Najczęściej pełnią one rolę zabawnego gadżetu. Można je rozdać np. uczestnikom tej samej imprezy. Niektórzy decydują się na t-shirt ze wzorem, ponieważ chcą mieć oryginalne ubranie. Na koszulce umieścić można ulubiony cytat, a nawet pokusić się o stworzenie własnej grafiki. Nadruk może być dowolnej wielkości, bywa on czarno-biały, jak i kolorowy. Oznacza to, że na koszulkę nanieść można najróżniejsze treści wedle własnego życzenia.

Jak tworzy się nadruk na koszulce?

Istnieje wiele metod, pozwalających na znakowanie odzieży. Wśród nich najczęściej spotykane są:

  • sitodruk, który wykorzystuje szablon nałożony na drobną siatkę, odbitkę wykonuje się poprzez przetłoczenie farby przez matrycę,
  • sublimacja, polegająca na tym, że papier do sublimacji zawiera nadruk, który następnie przenosi się na materiał ze sprawą specjalnej prasy do sublimacji, do przeprowadzenie procesu potrzebna jest wysoka temperatura, co pozwala na podgrzanie barwnika,
  • druk DTG, który nanosi na tkaninę kropki w kolorach CMYK (cztery podstawowe kolory farb drukarskich) za pomocą drukarki bądź plotera,
  • haft komputerowy, który za sprawą specjalnej maszyny (komputera) haftuje na materiale dany wzór kilkoma kolorami nici, sposób ten uchodzi za ekskluzywną, a także trwałą metodę znakowania odzieży.

Gdzie zamówić koszulki z własnym logo?

Koszulki reklamowe zamówić można u wielu producentów. Jednym z nich jest Sahohaft, który produkuje odzież z własnym nadrukiem. Do znakowania ubrań wykorzystuje on technikę haftu komputerowego, co oznacza, że nadruk jest niezniszczalny i estetyczny. W sklepie dostępne są koszulki damskie i męskie, w różnych kolorach oraz rozmiarach. Do wyboru są również t-shirty odblaskowe. Koszulki zostały wykonane z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu są przewiewne, jak również przyjemne w dotyku. Doskonale nadają się do pracy, zapewniając komfort oraz wygodę ruchów. Zachwycają również starannością wykonania. Sam haft tworzony jest niemieckimi nićmi madeira, co świadczy o jego wysokiej jakości i trwałości. A wszystko to w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Koszulki z własnym logo mają szerokie zastosowanie, najczęściej jednak pełnią rolę promocyjną oraz reklamową. Można je z łatwością zamówić drogą online. Wcześniej jednak trzeba wysłać do sklepu propozycję nadruku. Nie trzeba wiele, aby uzyskać t-shirty z własnym haftem. Współczesne metody znakowania odzieży pozwalają na osiągnięcie świetnego efektu – wśród nich największą trwałością cieszy się druk haftowany. Koszulki reklamowe to świetny i niezawodny gadżet, na który warto się zdecydować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj