Pewnie nieraz zastanawiałaś się, dlaczego Twój manicure hybrydowy utrzymuje się o wiele krócej od manicure Twoich koleżanek? Dlaczego już po kilku dniach lakier zaczyna się rozwarstwiać lub marszczyć? Problem najczęściej tkwi w nieprawidłowym przygotowaniu płytki paznokcia pod manicure hybrydowy. W takiej sytuacji nie możemy liczyć na spektakularne efekty. Dziś postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i podpowiedzieć Ci, w jaki sposób stworzyć trwałą i odporną stylizację hybrydową.

Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia to podstawa!

Wykonywanie manicure hybrydowego to proces składający się z kilku etapów. Do jednych z nich należy przygotowanie płytki paznokcia. Mowa tutaj o oczyszczeniu płytki z nadmiaru nabłonków i skórek, które nie powinny znajdować się na paznokciach podczas aplikacji poszczególnych produktów. Niektóre kobiety posiadają płytkę o nieregularnych kształtach, co również powinno zostać skorygowane już na samym początku. Do takich czynności najlepiej sprawdzi się frezarka, która w łatwy i szybki sposób umożliwi nadanie paznokciom określonego kształtu i wyglądu. Z jej pomocą bez problemu pozbędziesz się wszelkiego rodzaju elementów nagromadzonych na paznokciach, jak również wyrównasz ich powierzchnię. W ten oto sposób stworzysz stabilny fundament dla swojego manicure.

 Hurtownia kosmetyczna paznokcie

Jakie pozostałe funkcje pełni frezarka do paznokci?

Poza oczyszczeniem, wyrównaniem oraz nadaniem paznokciom kształtu, frezarka umożliwi Ci wykonanie wielu innych czynności. Należy do nich m.in. pozbycie się poszczególnych produktów, takich jak żel UV z płytki paznokcia. Kobiety przedłużające paznokcie metodą żelową z pewnością wiedzą, jak ciężko jest zdjąć grubą warstwę produktu samodzielnie w domu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi frezarka do paznokci, która pomoże Ci w zdjęciu żelu bez jakiegokolwiek naruszenia płytki. Jest to zatem bezpieczne i delikatne rozwiązanie, które sprawdzi się u osób z nadwrażliwością, jak również u osób nienależących do cierpliwych. Należy jednak pamiętać o ostrożnym używaniu tego typu urządzeń, aby nie doprowadzić m.in. do przepiłowania płytki. Frezarka to również idealne urządzenie do skracania przedłużonych bądź naturalnych paznokci. Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele!

 Manicure hybrydowy

Jaką frezarkę wybrać?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Na rynku dostępny jest szeroki wybór różnorodnych modeli w zależności od mocy, wielkości, kształtu, czy też ceny. Zalecamy, aby swoją uwagę skupić przede wszystkim na mocy danej frezarki. Im większa moc, tym większe szanse na sprawną i efektywną pracę. W ofercie hurtowni kosmetycznej LaDiosa znajdziesz ogromny wybór frezarek w bardzo atrakcyjnych cenach. Pracownicy LaDiosy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci wybrać produkt Twoich marzeń. Odwiedź ladiosa.pl i przekonaj się sama!

 Frezarka do paznokci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj