Jednymi z najchętniej wybieranych przez każdą kobietę kosmetyków są pomadki do ust. Pięknie wyrysowane i podkreślone usta to synonim kobiecości. Niesłabnącą popularnością cieszą się przede wszystkim pomadki matowe. Dostępne są w szerokich gamach kolorystycznych i w różnorodnych formułach. Odpowiednie dobranie koloru ust do całego makijażu pozwala osiągnąć spójny i estetyczny efekt.

Matowa szminkajak podkreślić usta?

Matowe pomadki na ustach prezentują się niezwykle efektownie. Barwa pomadki powinna być dopasowana do cery. Posiadając chłodny odcień karnacji trzeba wybierać zimne kolory szminek. Natomiast ciepłe barwy pomadek będą pasowały do oliwkowej i brzoskwiniowej skóry.

Odcienie nude mogą stać się zarówno ozdobą ust każdego dnia, jak i uzupełnić mocno podkreślone oczy w wieczornym makijażu. Produktem, który pozwoli na osiągnięcie idealnego matu na ustach jest Maybelline Color Sensational . Usta będą pięknie podkreślone i odpowiednio nawilżone, dzięki jego kremowej formule. Dodatkowo możemy mieć pewność, że pomadka nie obciąży ust i nie wysuszy warg. Taki efekt może nam zapewnić Maybelline Matowa pomadka Color Sensational Creamy Matte Lip, której zaletami są trwałość, intensywność oraz idealna konsystencja.

Matowa pomadkajaką wybrać?

Matowe usta dodają elegancji, powagi i zmysłowości. Oczywiście w pierwszej kolejności należy zadbać o odpowiednią bazę dla matowych ust. Usta trzeba nawilżyć i wypielęgnować, aby wargi nie miały suchych skórek. Tylko w taki sposób pomadka Maybelline Color Sensational przedłuży trwałość naszego makijażu i sprawi, że będzie się lepiej prezentować. Wystarczy pamiętać o regularnym nawilżaniu i złuszczaniu.

Pomadki w macie zawierają większą ilość pigmentu, dzięki czemu usta mają intensywniejszy kolor. Świetnie współgrają z mocniejszym makijażem, wykonywanym na specjalne okazje. Pomadki Maybelline Color Sensational są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, więc każda kobieta bez problemu może dobrać odcień pasujący do karnacji. Taka pomadka nie wymaga uprzedniego obrysowania ust konturówką, ale możemy jej użyć, jeśli chcemy uzyskać efekt pełniejszych warg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj