Lakier hybrydowy 3w1 – nowość na rynku lakierów do paznokci

Lakier hybrydowy 3w1 to dobry produkt wysokiej klasy. Jest to dobry lakier, który pozwala wykonać samodzielnie, w domu, trwały manicure. Wystarczy lampa UV oraz lakier, aby cieszyć się kolorowymi paznokciami nawet przez trzy tygodnie. Taki lakier przetrwa długi czas, a panie cieszą się nim wyjątkowo. Nie jest to bardzo drogi lakier, lecz produkt za 25-50 złotych. Buteleczka wystarcza na 10-12 aplikacji. Można taki produkt kupić w dobrych drogeriach w całej Polsce. Jest to nowość, lakier znany jest od kilku miesięcy. Pomaga nałożyć piękny i trwały manicure, który sprawdza się znakomicie. Ważne jest tylko takie nałożenie lakieru, aby zbyt szybko nie odpryskiwał.

Hybryda na paznokciach – praktyczne rady

Paznokcie muszą być koniecznie suche oraz zmatowione, aby hybryda trzymała się bardzo dobrze. Niektórzy zarzucają takiemu lakierowi mniejszą trwałość od trwałych lakierów, które nakłada się trójfazowo. Lakier hybrydowy to dobry lakier dla pań, które chcą szybko i łatwo zrobić domową hybrydę. Jeśli mają zamiar mieć hybrydę trójfazową to lepiej wybrać się do kosmetyczki, która wykona taki manicure profesjonalnie i trwale. Na lakier 3w1 nie trzeba nakładać warstwy nabłyszczającej. Jeden produkt tworzy kompletny manicure wysokiej klasy, chwalony przez panie i chętnie przez nie nakładany. Dobre produkty nie mają w sobie formaldehydu i toluenu, są trwałe, o ładnej kolorystyce, godne uwagi. To wymarzony prezent dla wymagającej pani. 

Jak nakładać hybrydę 3w1?

Lakier hybrydowy nakłada się pędzelkiem. Utwardza się go pod lampą UV. Najpierw nakłada się jedną warstwę, utwardza się, później drugą warstwę i ponownie utwardza się lampą. Nie trzeba przemywać lakieru cleanerem. Na koniec manicure nakłada się kroplę oliwki pielęgnacyjnej na każdy paznokieć. W lampach LED 6W lakier utwardza się przez 3 minuty. W lampie 36W lakier trzeba utwardzać przez 4 minuty. Taki lakier to świetna sprawa, a modnisie pokochały ten wyjątkowy produkt. 

Lakier hybrydowy 3w1 – Podsumowanie

Podsumowując, ten lakier to rynkowy hit. Wiele firm produkuje go i dba o panie, które chcą go mieć na co dzień. Efektowny lakier wygląda ładnie, ma połysk, jest trwały. U jednej pani przetrwa 10 dni, u innej utrzyma się przez 14 dni. Jest to jednak dobre rozwiązanie, znacznie trwalsze od zwyczajnych lakierów, które takiej trwałości bynajmniej nie mają. Piękny lakier to cenna rzecz, a panie kochają nosić trwałą i efektowną hybrydę o każdej porze roku. Jakość w dobrej cenie to dobry pomysł, a panie lubią nosić piękną hybrydę przez długi czas. Lakier zdejmuje się łatwo, można go usunąć warstwa po warstwie. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj