Refleksy bywają mylone z baleyagem i słusznie, ponieważ są jego lżejszą odmianą. Baleyage nakładany jest na całe włosy i często ma kilka różnych odcieni. Refleksy, natomiast, różnią się o nie więcej niż dwa tony od naszego koloru włosów i mają uczynić na głowie efekt muśnięcia słońcem, który powinien być jak najbardziej świeży i naturalny. Nakładane są tylko w niektórych miejscach, więc ta delikatna koloryzacja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą odświeżyć swój look bez potrzeby intensywnej ingerencji w naturalny kolor włosów.

Koloryzacja w profesjonalnym salonie

Niezależnie, czy posiadasz długie, czy krótkie włosy – refleksy będą wyglądać na nich znakomicie, jeśli są prawidłowo wykonane, dlatego ważne jest udanie się do profesjonalnego salonu, który specjalizuje się w tego rodzaju koloryzacji: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394. Samodzielna próba uzyskania refleksów może nie tylko nie przynieść zamierzonych efektów, ale także naruszyć kondycję naszych włosów. Ważna jest także pielęgnacja włosów rozjaśnionych refleksami, która nie dopuści do ich przesuszenia. Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji można kupić w aplikacji mobilnej Jean Louis David: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid.

Refleksy, dodające charakteru

Jeśli uważasz, że kolor Twoich włosów nie ma wystarczającego charakteru, a boisz się radykalnych zmian, refleksy dodadzą im życia i świeżości. Świetnie sprawdzą się na cienkich, przerzedzonych włosach, ponieważ dodadzą im wymarzonej objętości. Muśnięte słońcem włosy odejmą też kilka lat każdej twarzy. Refleksy sprawiają, że fryzura wydaje się mniej przyklapnięta, a włosy gęstsze i zdrowsze. Dla zachowania pełni zdrowia naszych pasm należy oczywiście zadbać o ich kondycję na zewnątrz i wewnątrz, stosując odpowiednią dietę i dopasowaną pielęgnację.

Jeśli marzysz o powrocie do naturalnego koloru włosów i chcesz zatuszować dość spory odrost, możesz odwrócić od niego uwagę refleksami, które sprawią, iż różnica pomiędzy kolorami nie będzie aż tak rzucać się w oczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj