Modne fryzury męskie – trendy 2018/2019

Kobiety średnio raz na dwa miesiące odwiedzają fryzjera, przeważnie są też wierne sprawdzonemu salonowi fryzjerskiemu. Jak te rankingi kształtują się u Panów? Czy fryzury męskie to mniejszy dylemat w wyborze?

Krótkie fryzury męskie

Fryzury męskie kojarzą nam się najczęściej z krótkim obcięciem nie wymagającym zbyt dużego zainteresowania i zabiegów ze strony właściciela. Wstajemy, myjemy włosy i gotowe. Nic bardziej mylnego. Nawet fryzury męskie krótkie potrzebują użycia środków utrwalających, żelu, pianki, pasty modelującej. Uzależnione jest to również od rodzaju włosów ich kondycji. Tak, tak panowie też mogą mieć zniszczoną strukturę włosa, nadmiernie rozdwajające się lub kręcone. A jeśli ich wyborem są fryzury męskie na bok, tym więcej czasu i środków kosmetycznych wymagają. Zaczesanie niesfornych kosmyków to wyzwanie, a jeśli pogoda nie sprzyja, może się okazać, że bez lakieru utrwalającego ani rusz. Powstają więc specjalne serie kosmetyków do włosów dla mężczyzn, dzięki czemu fryzury męskie nabierają oryginalnego wyglądu. 

Młodzieżowe fryzury męskie

Modne fryzury młodzieżowe, to teraz tak zwane uczesania samuraja. Przód wycięty i pozostawiona kitka. Jak zawsze w przypadku mody zdania są podzielony, jednych taki styl zachwyca, u innych wywołuje ironiczny uśmiech. Nie można jednak poddać w wątpliwość faktu, że fryzury męskie tego wymagają dodatkowej pielęgnacji. Po myciu długie włosy mają tendencje do plątania się i problemów z rozczesaniem, wskazane jest wtedy użycie dobrego środka do pielęgnacji. Najlepiej sprawdzi się jedna seria szamponu i odżywki, oparta na podobnych składnikach aktywnych, które sprawią, że fryzury męskie typu samuraja, będą olśniewały wypielęgnowaną kitką. Nie ma przecież gorszego widoku, jak przetłuszczone lub wyglądające jak siano kitki.

Fryzury męskie na bok

Dla przeciwników takiego designu ciekawym rozwiązaniem są fryzury męskie na bok. Nie ma wtedy całkowicie równej długości cięcia, tylko grzywka lub środkowa część włosów pozostaje dłuższa niż reszta. Zaczesujemy ją na dowolny bok i wyglądamy niczym celebryci z pierwszych stron portali plotkarskich. Panowie decydujący się na taką fryzurę, muszą się zaopatrzyć w dobre środki utrwalające, tak aby fryzury męskie na bok nie straciły swojego uroku. Trzeba mocno utrwalić grzywkę, a wtedy mamy pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu. 

Trendy nieustannie się zmieniają i modne fryzury męskie także przechodzą zmiany. Może się okazać, że kitka, którą zapuszczaliśmy przez rok przestała już być atrakcyjna, a jej miejsce zastępuje fryzura na bok lub krótkie cięcie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj